Tel: 569 037 35

Perehotellid Türgi lõunarannikul

*Hinnad on 7 ööks täiskasvanu kohta kaheses toas.
**Reisipaketi hinnas: edasi-tagasi lend, majutus, transfeer ja reisiesindaja teenused.
***Kohtade arv on piiratud. Hinnad võivad muutuda.

Reisiinfo

LENNUINFO

Lennud toimuvad ajavahemikul 02.04.-31.10.2022.

Lennuplaan
TK 3025 Tallinn 05:00 - Antalya 08:55
TK 3024 Antalya 23:25 - Tallinn 03:10*
*Otselende teostab Turkish Airlines.

Reisijatel palutakse olla lennujaamas 2 tundi enne lennu väljumist. Reisile registreerumine lõppeb 40 minutit enne lennu väljumist.
Kogu lennu vältel on kohustuslik kanda maski. Kõigil reisijatel peaks olema lennul kaasas oma maskid. Lennukis on olemas vahendid käte desinfitseerimiseks.

*Reisikorraldaja on meie ametlik partner Coral Travel.

TURKISH AIRLINES
Eriti mugav 𝐓𝐮𝐫𝐤𝐢𝐬𝐡 𝐀𝐢𝐫𝐥𝐢𝐧𝐞𝐬i lennuk väljub Tallinnast varahommikul ja tuleb tagasi hilisõhtul, et pakkuda maksimaalselt pikka puhkust.
 
✅ Toitlustus pardal hinna sees
✅ Rohkem pagasit (30kg + 8 kg)
✅ Rohkem jalaruumi
✅ Meelelahutussüsteem (muusika, filmid, mängud, lennuinfo jne)
 
𝐀̈𝐫𝐢𝐤𝐥𝐚𝐬𝐬𝐢 lisatasu edasi-tagasi vaid 𝟏𝟏𝟔 € reisija kohta
 
MAKSETINGIMUSED
 
📌 Ettemaks ainult 5%
📌 Ülejäänud summa tuleb tasuda 14 päeva ennem väljalendu
 
SISENEMISTINGIMUSED

Riiki sisenemise tingimused

Kõik (v.a transiitreisijad) lennukiga Türki saabujad peavad täitma 72h jooksul enne Türki suunduvale lennukile asumist veebilehel register.health.gov.tr vastava ankeedi. Vajadusel saab seda teha ka lennujaamas vahetult enne lennukile asumist.
Reisija peab ankeedi pärast veebilehel täitmist ja edastamist välja trükkima või siis mobiilsesse seadmesse alla laadima ning esitama täidetud ankeedi enne lennukile asumist. Ankeedi täitmisel genereeritakse reisijale ka HES-kood.

Eestist saavad Türki siseneda:

 • täielikult vaktsineeritud isikud, kes esitavad oma koduriigi ametiasutuse poolt väljastatud tõendi vaktsineerimise kohta (vaktsineerimise lõppemisest peab olema möödunud vähemalt 14 päeva);
 • viimase 180 päeva jooksul koroonaviiruse läbipõdenud isikud, kes esitavad oma koduriigi ametiasutuse poolt väljastatud tõendi läbipõdemise kohta;
 • isikud, kes esitavad koroonaviirus SARS-CoV-2 sertifikaadi negatiivse PCR testi (mitte vanem kui 72h enne riiki sisenemist) või antigeeni kiirtesti (mitte vanem kui 48h enne riiki sisenemist) tulemuse kohta.
 • alla 12-aastased lapsed ei pea esitama eespool nimetatud dokumente.

*Soovitame kindlasti ära teha reisikindlustus, mis sisaldab tervise- ja pagasikindlutust, reisitõrget ja Covid-kaitset.

TAGASI EESTISSE

Enne Eestisse naasmist tuleb täita piiriületaja ankeet, mida saab elektrooniliselt täita siin: Terviseameti iseteenindus. Rohkem infot siin: Terviseamet. 

Täiskasvanud

 • Türgist Eestisse saabuvad reisijad, kes on vaktsineerimata ja ei ole COVID-19 haigust läbi põdenud (viimase 6 kuu jooksul), peavad jääma 7 päevaks eneseisolatsiooni. Kui reisijad on vaktsineeritud või haigust läbipõdenud, siis eneseisolatsiooni nõudest on vabastatud
 • Eestisse saabujate jaoks ei ole PCR testi tegemine enam kohustuslik ning alates 17. jaanuarist on piiril testimine kõigile tasuline.

Lapsed

 • Kui alaealine saabub Eestisse koos vanema, hooldaja või volitatud saatjaga, kes on eneseisolatsiooni nõudest vabastatud, kuna ta on vaktsineeritud või COVID-19 viiruse läbi põdenud, siis:
 1. on kuni 12-aastased lapsed eneseisolatsiooni ja testimise nõudest vabastatud;
 2. 12–18-aastased vaktsineerimata lapsed võivad teha testi saabumisel meditsiiniasutuses (alaealistele lastele on test TASUTA. Peab ette broneerima telefonil 6780000). Kui test on negatiivne, siis nad on ka eneseisolatsioonist vabastatud.
 • Kui alaealine saabub Eestisse koos lapsevanema, hooldaja või volitatud saatjaga, kes on vaktsineerimata või pole COVID-19 läbi põdenud, siis:
 1. 4 päeva on eneseisolatsioon ja 5-ndal päeval võib kodus teha kiirtesti. Kui test on negatiivne, siis järgmisel kahel päeval tohib võtta osa üksnes õppetööst üldharidus- või kutseõppeasutuses, huvitegevusest ja noorsootööst, kuid ei tohi osaleda muudes tegevustes, nt käia kinos, teatris vm.

saada päring

liitu uudiskirjaga

KONTAKTID

KASULIK TEADA

KOOSTÖÖPARTNERID

Miratours OÜ    All rights reserved