Tel: 569 037 35

Reisipakkumised Türki. Lende teostab Turkish Airlines otse Tallinnast!

Reisiinfo

LENNUINFO

Lennud toimuvad kaks korda nädalas ajavahemikul 15.06-31.10.2021. Hooaja lennugraafik.

TK 3025 Tallinn 05:05 - Antalya 08:40

TK 3024 Antalya 23:25 - Tallinn 03:05*

*Tänu lennugraafikule olete kohapel umbes 8 täispäeva. 

Reisijatel palutakse olla lennujaamas 2 tundi enne lennu väljumist. Reisile registreerumine lõppeb 40 minutit enne lennu väljumist.
Kogu lennu vältel on kohustuslik kanda maski. Kõigil reisijatel peaks olema lennul kaasas oma maskid. Lennukis on olemas vahendid käte desinfitseerimiseks.

*Reisikorraldaja on meie ametlik partner Coral Travel.

TURKISH AIRLINES

Turkish Airlines on maailma üks parimaid lennufirmasid, kes on tuntud oma teenuste kõrge kvaliteediga. 

Võib julgelt öelda, et Teie puhkus algab juba lennuki pardal. 

Turistiklass

  • Toitlustus
  • Mugavad istmed, rohkem jalaruumi
  • 30 kg äraantav pagas, 8 kg käsipagas

Äriklass

  • Eksklusiivne äriklassi toitlustus
  • Veel mugavamad istmed ja rohkem jalaruumi
  • Eelisjärjekorras lennule registeerimine ja pardaleminek
  • Rohkem pagasit (40 kg + 8 kg)
  • Eelisjärjekorras piiriületus
MÜÜGITINGIMUSED

01.05.2021–30.06.2021 tehtud broneeringutele kehtivad eritingimused

1. Reisi ette broneerimisel:

1.1. Ettemaks on 5% reisi hinnast.

1.2. Võimalus ühe reisija nime tasuta muuta.

1.3. Võimalus muuta hotelli, toa tüüpi, reisikuupäeva, reisi kestvust ja / või sihtkohta üks kord ilma leppetrahvita.

1.4. Covid Garantii - tasuta COVID19 kaitse!

2. Varajase tellija soodustuse tingimused kehtivad ajavahemikus 01.05.2021–30.06.2021 tehtud broneeringutele 2021. aasta suvehooaja reisidele.

3. Varajase tellija tingimused

3.1 Varajase tellija tingimused kehtivad ainult tšarterlennuga pakettreisi (sh lend, hotellimajutus,

transfeer) broneerimisel. Tingimused ei kohaldu muudele teenustele ja lisateenustele.

3.2 Ettemaks on 5% reisi hinnast. Ülejäänud reisi maksumus tuleb tasuda hiljemalt 14 päeva enne reisi algust. Kui broneering vormistakse vähem kui 14 päeva enne väljalendu, tuleb reisi kogumaksumus tasuda reisiteenuste lepingu sõlmimise päeval.

3.3 Reisiteenuste lepingu muutmisel jõustuvad reisiteenuse lepingu tüüptingimused ja käesolevad eritingimused ei kohaldu.

4. Reisija nime muutmine

4.1 Reisija, kes ostis pakettreisi varajase tellija soodustusega, võib tasuta vahetada ühe reisija nime ühe korra alates reisi broneerimisest. Muudatus tuleb teha hiljemalt 14 päeva enne väljalendu. Kui reis on ostetud vähem kui 14 päeva enne reisi väljumist ei ole võimalik nime muuta või sellele kohaldub

lisatasu).

4.2. Kui toatüüp, majutuse tüüp või mõni muu lepingutingimus muutub, arvutatakse reisi hind ümber vastavalt muudatuse ajal kehtinud hindadele.

4.3. Nime tasuta muutmise võimalus ei kehti regulaarlendudele ning täiendavatele teenustele.

5. Hotelli, toa tüübi, reisikuupäeva, kestuse ja / või sihtkoha muutmine

5.1 Reisija, kes ostis 2021. aasta tšarterlendudelt varajase tellija soodustusega suvereisi, saab hotelli, toa tüüpi, reisikuupäeva, kestust ja / või sihtkohta üks kord muuta ilma hüvitise maksmiseta, kuid mitte hiljem kui 14 päeva enne väljalendu.

5.2 Broneeringu muutmisel arvutatakse reisi hind ümber vastavalt muudatuse ajal kehtinud hindadele.

5.3 Vastava muudatuse tegemisel ei ole õigust muuta reisijate arvu ja ega nimesid.

5.4 Reisikuupäeva saab muuta ainult suveperioodiks 2021 tšarterlennuga pakettreisiks.

5.5 Muuta ei saa regulaarlendude pileteid, regulaarlendudega toimuvaid pakettreise või eraldi ostetud lennuveo teenuseid.

6. Covid Garantii tingimused:

6.1. Teenust on võimalik kasutada juhul, kui reisija esitab COVID19 testi positiivse tulemuse tõendi.

6.2. Üks kord on võimalik muuta reisi kuupäeva või ühe reisija nime broneeringus (reisi kestus, hotell, toatüüp, teised nimed peavad olema samad).

6.3 Reisikuupäeva muutmise korral arvestatakse paketi hind ümber muudatuse tegemise hetkel kehtiva hinnaga. Reisiteenuse lepingule hakkavad kehtima uued tingimused.

6.4. Covid Garantii teenus on saadaval ainult juhul, kui reisija teatab reisikorraldajale COVID19

positiivsest testitulemusest vähemalt 48 tundi enne väljumist ning esitab dokumendi, mis kinnitab positiivset tulemust reisija nimega.

6.5. Reisikuupäevade muutmine on võimalik ainult juhul, kui on olemas vabad kohad lennukis / hotellis.

6.6. Teenust ei kohaldata regulaarlendudele 2021 a.

6.8. Juhul, kui reisija ei saa kohe reisi kuupäeva muuta, väljastab Reisikorraldaja reisija poolt tasutud summa eest vautšeri, mida reisija saab kasutada järgmise reisi eest tasumiseks. Vautšerit saab maksevahendina kasutada ainult sama aasta ja sama hooaja reisi broneerimiseks.

Kui uue reisi maksumus on suurem kui vautšeri summa, peab reisija tasuma hinnavahe. Kui uue reisi hind on väiksem kui vautšeri summa, siis Reisikorraldaja hinnavahe ei tagasta.

6.9. Juhul, kui Reisija vahetab reisi kuupäeva, hakkavad kehtima uued reisitingimused.

Reisija kinnitab, et on end tingimustega põhjalikult tutvunud,saab neist aru ja on informeerinud teisi endaga reisivaid isikuid kohaldatavatest tingimustest.

SISENEMISTINGIMUSED TÜRKI

Alates 15.05 ei ole riiki sisenemiseks Eesti ja Läti elanikel vajalik negatiivse tulemusega PCR testi  sertifikaati. See on kindlasti hea uudis neile, kellel koroona on läbipõetud, nad ei ole enam nakkusohtlikud, kuid test on endiselt positiivne.  Positiivse testiga ju varem Türki reisida ei saanud. Samuti on kergem reisile minna neil, kes on juba vaktsineeritud.

Vaktsineeritutel ja läbipõdenutel tuleks kindlasti reisile kaasa võtta vastav tõend. QR koodiga vaktsineerimistõendi saab vaktsineeritu ise välja printida digilugu.ee lehelt. Läbipõdenud saavad vastava tõendi oma perearstilt.

Alates 15.03.2021 peavad kõik lennukiga Türki saabujad täitma enne Türki suunduvale lennukile asumist veebilehel register.health.gov.tr vastava ankeedi (ankeedi infoleht inglise ja türgi keeles). Ankeeti saab täita kõige varem 72h enne reisi, vajadusel saab seda teha ka lennujaamas vahetult enne lennukile asumist. Reisija peab ankeedi pärast veebilehel täitmist ja edastamist välja trükkima või siis mobiilsesse seadmesse alla laadima ning esitama täidetud ankeedi enne lennukile asumist. Ankeedi täitmisel genereeritakse reisijale ka HES-kood.

*Soovitame kindlasti ära teha reisikindlustus, mis sisaldaks tervise- ja pagasikindlutust, reisitõrget ja Covid-kaitset.

TAGASI EESTISSE

Enne Eestisse naasmist tuleb täita piiriületaja ankeet, mida saab elektrooniliselt täita siin: Terviseameti iseteenindus. Rohkem infot siin: Terviseamet.

Kui Te olete viimasel poolaastal Covid-haiguse läbi põdenud või viiruse vastu vaktsineeritud, ei ole 10-päevane eneseisolatsioon kohustuslik. Kui ei ole, siis peale reisi peate olema 10-päevases eneseisolatsioonis. Seda saab lühendada, kui teete kohe tagasi saabudes esimese testi lennujaamas ja teise testi mitte varem kui 6 päeva pärast. Testimine on Eesti elanikele tasuta. Enne esimese testitulemuse saamist peab viibima eneseisolatsioonis. Enamasti tuleb tulemus juba 12-24 tunni jooksul. Kui esimese testi tulemus on negatiivne, võib teha hädavajalikke käike nt poes, apteegis, tööandjaga kokkuleppel ka käia tööl, kuid vältida tuleb mittevajalikke kontakte. Tavaellu võib naasta alles peale mõlema testi negatiivse vastuse saamist. Täpsem info leiate SIIT.

saada päring

liitu uudiskirjaga

KONTAKTID

KASULIK TEADA

KOOSTÖÖPARTNERID

Miratours OÜ    All rights reserved