Tel: 569 037 35

Tenerife on Kanaari saarestiku suurim saar. Sobib suurepäraselt puhkuseks peredele, noortele, matkasõpradele, päikesekummardajatele ja loodushuvilistele.

*Hinnad on 7 ööks inimese kohta (näiteks 12.12 väljumisele).
**Reisipaketi hinnas: edasi-tagasi lend, majutus, transfeer ja reisiesindaja teenused.
***Kohtade arv on piiratud. Hinnad võivad muutuda.

Reisiinfo

LENNUINFO

Lennud toimuvad kaks korda nädalas reedeti ja pühapäeviti ajavahemikul 08.10.2021-01.05.2022. 

Lennuplaan (reedeti)
MYX571 Tallinn 08:15 – Tenerife 12:40
MYX572 Tenerife 13:30 – Tallinn 21:45

Lennuplaan (pühapäeviti)
MYX571 Tallinn 11:15 – Tenerife 15:40
MYX572 Tenerife 16:50 – Tallinn 01:05*

Lende teostab Smartlynx Airline

Pagas ja toitlustus Smartlynxi lendudel
Toidusoovi korral tuleb söök ette tellida vähemalt 48 tundi enne lennu väljumist.

Tasuta saab istekohaga reisija kaasa võtta 15 kg äraantavat pagasit ja 5 kg käsipagasit
(mõõtmed maksimaalselt 56 x 45 x 25 cm)
NB! Kui pere soovib kaasa võtta vaid ühe kohvri, ei tohi selle kaal ületada 32 kg.
Alla 2 aastastel lastel tasuta pagasi kaasa võtmise võimalust ei ole. Kaasa võib imikule võtta
ainult kergkäru maksimaalse kaaluga 10 kg.

*Reisikorraldaja on meie ametlik partner - Novatours. 

SISENEMISTINGIMUSED
  • NB! maksimaalselt 48h enne Hispaaniasse saabumist on kõikidel riiki sisenejatel vaja täita FCS-vorm, mille täitmise järgselt saadetakse QR kood, mis tuleb esitada riiki sisenemisel.

Riiki saavad riskiriikidest siseneda:

  • täielikult vaktsineeritud isikud, kes tõendavad ELi COVID digitõendiga, et vaktsineerimiskuuri viimase doosi manustamisest on möödas vähemalt 14 päeva;
  • viimase 180 päeva jooksul koroonaviirusest tervenenud isikud, kes tõendavad ELi COVID digitõendiga, et positiivsest testitulemusest on möödas vähemalt 11 päeva;
  • isikud, kes esitavad koroonaviirus SARS-CoV-2 sertifikaadi negatiivse PCR- testi (tehtud 72h jooksul enne saabumist) või antigeenitesti(tehtud 48h jooksul enne saabumist) kohta. Aktsepteeritakse NAAT-tüüpi teste (PCR jne) ja antigeeni teste, mis on kantud Euroopa Komisjoni vastavasse 

Lapsed: alla 12-aastased lapsed ei pea esitama eespool nimetatud dokumente, kuid peavad täitma FCS-vormi.

Riigisisesed piirangud: maskid on alates 6. eluaastast kohustuslikud siseruumides ja ühistranspordis (vajalik meditsiiniline mask). Maski kandmine ei ole kohustuslik õues, kui on võimalik hoida 1,5 meetrist sotsiaalset distantsi. Nõude rikkumise eest on kehtestatud trahv.

Riigis kehtivad ka mitmed regionaalsed piirangud, mida tasub iga piirkonna kohta eraldi kontrollida Travel Safe Spain veebilehelt.

TAGASI EESTISSE

Enne Eestisse naasmist tuleb täita piiriületaja ankeet, mida saab elektrooniliselt täita siin: Terviseameti iseteenindus. Rohkem infot siin: Terviseamet. Kui Te olete viimasel poolaastal Covid-haiguse läbi põdenud või viiruse vastu vaktsineeritud, võite piiriületaja ankeeti mitte täita, aga vajadusel peate esitama tõendit vaktsineerimise või läbipõdemise kohta.

Kui Te olete viimasel poolaastal Covid-haiguse läbi põdenud või viiruse vastu vaktsineeritud, ei ole 10-päevane eneseisolatsioon kohustuslik. Kui ei ole, siis peale reisi peate olema 10-päevases eneseisolatsioonis. Seda saab lühendada, kui teete kohe tagasi saabudes esimese testi lennujaamas ja teise testi mitte varem kui 6 päeva pärast. Testimine on Eesti elanikele tasuta. Enne esimese testitulemuse saamist peab viibima eneseisolatsioonis. Enamasti tuleb tulemus juba 12-24 tunni jooksul. Kui esimese testi tulemus on negatiivne, võib teha hädavajalikke käike nt poes, apteegis, tööandjaga kokkuleppel ka käia tööl, kuid vältida tuleb mittevajalikke kontakte. Tavaellu võib naasta alles peale mõlema testi negatiivse vastuse saamist. Täpsem info leiate SIIT.

saada päring

liitu uudiskirjaga

KONTAKTID

KASULIK TEADA

KOOSTÖÖPARTNERID

Miratours OÜ    All rights reserved