Tel: 569 037 35

Pakkumised

NOORUS SPA

Noorus SPA Hotel asub Narva-Jõesuus ja on kuurorti uusim spaahotell. Kaasaegse arhitektuuri ja 114 numbritoaga spaahotell on puhkekohaks väärikale kliendile, kes saab siin olles tunda lõputut noorust ja rahulolu. Iga külaline leiab endale sobilikud teenused, hubasuse ja kõrge kvaliteedi. Hotellis on SPA kompleks Three Apples SPA, kus on fitness-keskus – noorus, veekeskus – tervis, welnesskeskus – ilu. Restoran Romantic Garden, Noorus PUBi, konverentsi- ja üritustekeskus ning kaasaegne mänguala.

VIIMSI SPA

Tallinn Viimsi SPA on spaa- ja hotellikompleks Viimsi poolsaarel, Tallinna kesklinnast 15 minutise autosõidu kaugusel. Tallinn Viimsi SPA hotellis on teil võimalus aktiivselt ja tervislikult puhata ning lõõgastuda. Hotellis on 112 kaasaegselt sisustatud numbrituba, ilu- ja tervisekeskus, lastekeskus, spaa- ja saunakeskus peredele, SPA18+ ainult täiskasvanutele ning spordikeskus. 2014 aasta kevadel on avatud kino- ja konverentsikeskuse Viimsi Kino ning inglise pubi Black Rose. Tallinn Viimsi SPA hotelli juurde kuulub spaa- ja saunakompleks 15 saunaga. Peredele mõeldud spaa- ja saunakeskus on galerii kaudu ühendatud augustis 2015 avatud Eesti suurima veekeskusega Atlantis H2O Aquapark.

ESTONIA RESORT HOTEL & SPA

ESTONIA Resort Hotel & Spa on 2015. aasta juulis avatud uue kontseptsiooniga kuurorthotell Pärnus. Uus hotell, mis kerkis senise Rohelise ja Valge maja asemele, ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist. Siin on nelja tärni hotellimugavused ühendatud eestimaiste spaa- ja saunamõnudega.

saada päring

liitu uudiskirjaga

KONTAKTID

KASULIK TEADA

KOOSTÖÖPARTNERID

Miratours OÜ    All rights reserved