Tel: 569 037 35

Pakkumised

Helsinki reisid

Kui oled Tallinki laevaga mugavalt Helsingisse jõudnud, ootab Sind vaid lühikese trammisõidu kaugusel Helsingi kesklinnas tõeline metropol, millega saad hõlpsasti tutvuda ka jalgsi. Helsingi on moodne ja urbanistlik umbes 600 000 elaniku kodupaik ja Soome kõige rahvusvahelisem reisisihtkoht. Põnevad linnaosad ja arhitektuuri-kihistused, muuseumid ja kultuur ning riigi parimad ostuvõimalused on vaid mõned põhjused, miks kindlasti Helsingit külastada. Hetkel on reis lubatud tööeesmärgiks, transiitreisijatele ja erandjuhtumitel.

Stockholm reisid

Stockholm on tõeliselt kaunis linn. Neljateistkümnel saarel paikneva linna osad erinevad loomuse ja ilme poolest: Söderi tohutud kõrgustevahed ja suurepärased vaated on hoopis midagi muud kui keskaegse vanalinna kitsad tänavad, samuti erinevad oluliselt muistse karjamaa Djurgårdeni avarad pargid Stureplani ümbruse ahvatlevatest ostutänavatest ning Östermalmi turu ja selle ainulaadse kaubahalli meeleolust. Tehke ringkäik neis kohtades ja veenduge, et Stockholm on tõesti kaunis! A-kajuti hind on al 125 eur.

Ahvenamaa reisid

Enam kui 6500 saarest koosnev Ahvenamaa kuulub küll Soomele, kuid elab rootsi keele ja kultuuri rütmis. Siin on käänulised teed, õõtsuvad paadisillad, kaljused kaldad ja sillerdav meri pea iga metsatuka taga. Kohalikud hoiavad traditsioone hoolega – ahvenamaalaste ajalugu on talletatud kümnekonna eripalgelise muuseumi seinte vahele. Õdusad käsitöö- ja disainipoed lausa kutsuvad imetlema karge ja elegantse joonega loodud rõivaid, ehteid ja keraamikat. Väiksemate reisisellide vaieldamatud lemmikud on perepark ja metsloomasafari, rääkimata lugematutest mänguväljakutest ning jäätise- ja pannkoogikohvikutest.  A-kajuti hind on al 125 eur.

KONTAKTID

KOOSTÖÖPARTNERID

saada päring

Miratours OÜ    All rights reserved