Tel: 569 037 35

Veeda koolivaheaja puhkus koos perega Türgis!

*Hinnad on 7 ööks inimese kohta kaheses toas (nt 23.10). 
**Reisipaketi hinnas: edasi-tagasi lend, majutus, transfeer ja reisiesindaja teenused.
***Kohtade arv on piiratud. Hinnad võivad muutuda.

Reisiinfo

LENNUINFO

Lennud toimuvad kaks korda nädalas ajavahemikul 15.06-31.10.2021. 

Lennuplaan
Tallinn – Antalya 08:00 - 11:45
Antalya – Tallinn 12:45 - 16:30
*Lennud toimuvad teisipäeviti ja laupäeviti

Reisijatel palutakse olla lennujaamas 2 tundi enne lennu väljumist. Reisile registreerumine lõppeb 40 minutit enne lennu väljumist.
Kogu lennu vältel on kohustuslik kanda maski. Kõigil reisijatel peaks olema lennul kaasas oma maskid. Lennukis on olemas vahendid käte desinfitseerimiseks.
*Reisikorraldaja on meie ametlik partner Tiketa Tour.
**Tsarterlende teostab lennufirma AvionExpress

MAKSETINGIMUSED

- Ettemaks vaid 50 eur/täiskasvanu, broneeringu lõppsumma tuleb tasuda 30 päeva enne reisiväljumist

SISENEMISTINGIMUSED TÜRKI

Türki saabujad peavad esitama kas

- oma koduriigi ametiasutuse poolt väljastatud tõendi vaktsineerimise kohta (vaktsineerimise lõppemisest peab olema möödunud vähemalt 14 päeva) või
- oma koduriigi ametiasutuse poolt väljastatud tõendi selle kohta, et nad on viimase 6 kuu jooksul põdenud koroonaviirust või
- negatiivse PCR-testi tulemuse, kusjuures test peab olema tehtud mitte varem kui 72h enne Türki sisenemist või
- negatiivse antigeeni kiirtesti tulemuse ja test peab olema tehtud mitte varem kui 48h enne Türki sisenemist.

Kõik lennukiga Türki saabujad peavad täitma enne Türki suunduvale lennukile asumist veebilehel register.health.gov.tr vastava ankeedi. Ankeeti saab täita kõige varem 72h enne reisi, vajadusel saab seda teha ka lennujaamas vahetult enne lennukile asumist. Reisija peab ankeedi pärast veebilehel täitmist ja edastamist välja trükkima või siis mobiilsesse seadmesse alla laadima ning esitama täidetud ankeedi enne lennukile asumist. Ankeedi täitmisel genereeritakse reisijale ka HES-kood. 

TAGASI EESTISSE

Enne Eestisse naasmist tuleb täita piiriületaja ankeet, mida saab elektrooniliselt täita siin: Terviseameti iseteenindus. Rohkem infot siin: Terviseamet. 

Kui Te olete viimasel poolaastal Covid-haiguse läbi põdenud või viiruse vastu vaktsineeritud, ei ole 10-päevane eneseisolatsioon kohustuslik. Kui ei ole, siis peale reisi peate olema 10-päevases eneseisolatsioonis. Seda saab lühendada, kui teete kohe tagasi saabudes esimese testi lennujaamas ja teise testi mitte varem kui 6 päeva pärast. Testimine on Eesti elanikele tasuta. Enne esimese testitulemuse saamist peab viibima eneseisolatsioonis. Enamasti tuleb tulemus juba 12-24 tunni jooksul. Kui esimese testi tulemus on negatiivne, võib teha hädavajalikke käike nt poes, apteegis, tööandjaga kokkuleppel ka käia tööl, kuid vältida tuleb mittevajalikke kontakte. Tavaellu võib naasta alles peale mõlema testi negatiivse vastuse saamist. Täpsem info leiate SIIT.

saada päring

liitu uudiskirjaga

KONTAKTID

KASULIK TEADA

KOOSTÖÖPARTNERID

Miratours OÜ    All rights reserved