Tel: 569 037 35

Hurghada kuurordid ootavad taas enda külla! Veeda unustamatu puhkus Egiptuse päikese all!

*Hinnad on 7 ööks inimese kohta (näiteks 30.11 väljumisele).
**Reisipaketi hinnas: edasi-tagasi lend, majutus, transfeer ja reisiesindaja teenused.
***Kohtade arv on piiratud. Hinnad võivad muutuda.

Reisiinfo

LENNUINFO

Lennud toimuvad viis korda nädalas ajavahemikul 16.10.2021-19.04.2022. 

Lennuplaan
FHM4212 Tallinn – Hurghada 05:00 - 09:55
FHM4213 Hurghada – Tallinn 19:30 - 00:30
*FreeBird

Lennuplaan
X9201 Tallinn – Hurghada 07:00 - 12:05
X9202 Hurghada – Tallinn 13:05 - 18:25
*AvionExpress

Lennuplaan
5Q6530 Tallinn – Hurghada 14:25 - 18:25
5Q6529 Hurghada – Tallinn 07:00 - 13:25
*Holiday Europe

Reisijatel palutakse olla lennujaamas 2 tundi enne lennu väljumist. Reisile registreerumine lõppeb 40 minutit enne lennu väljumist.
Kogu lennu vältel on kohustuslik kanda maski. Kõigil reisijatel peaks olema lennul kaasas oma maskid. Lennukis on olemas vahendid käte desinfitseerimiseks.

*Reisikorraldajad on meie ametlikud partnerid: Coral Travel, Tiketa Tour, TUI Eesti.

SISENEMISTINGIMUSED EGIPTUSESSE

Enne riiki sisenemist peavad kõik reisijad täitma ankeedi (seda saab küsida teenindajalt lennuki pardal) enda andmete ja kontaktinfoga ning kohustuslik on kehtiva tervisekindlustuse olemasolu.

Riiki saavad siseneda:
täielikult vaktsineeritud isikud, kes esitavad QR-koodiga vaktsineerimissertifikaadi, mis tõendab, et vaktsineerimise lõpetamisest on möödas vähemalt 14 päeva;
isikud, kes esitavad koroonaviirus SARS-CoV-2 originaal sertifikaadi (inglise või araabia keeles) negatiivse PCR-testi kohta, mis peab olema tehtud mitte varem kui 72h enne Egiptusesse saabumist.
Lapsed: alla 6-aastased lapsed ei pea esitama sertifikaati negatiivse testi kohta.

*Soovitame kindlasti ära teha reisikindlustus, mis sisaldab tervise- ja pagasikindlutust, reisitõrget ja Covid-kaitset.

TAGASI EESTISSE

Enne Eestisse naasmist tuleb täita piiriületaja ankeet, mida saab elektrooniliselt täita siin: Terviseameti iseteenindus. Rohkem infot siin: Terviseamet. Kui Te olete viimasel poolaastal Covid-haiguse läbi põdenud või viiruse vastu vaktsineeritud, võite piiriületaja ankeeti mitte täita, aga vajadusel peate esitama tõendit vaktsineerimise või läbipõdemise kohta.

Kui Te olete viimasel poolaastal Covid-haiguse läbi põdenud või viiruse vastu vaktsineeritud, ei ole 10-päevane eneseisolatsioon kohustuslik. Kui ei ole, siis peale reisi peate olema 10-päevases eneseisolatsioonis. Seda saab lühendada, kui teete kohe tagasi saabudes esimese testi lennujaamas ja teise testi mitte varem kui 6 päeva pärast. Testimine on Eesti elanikele tasuta. Enne esimese testitulemuse saamist peab viibima eneseisolatsioonis. Enamasti tuleb tulemus juba 12-24 tunni jooksul. Kui esimese testi tulemus on negatiivne, võib teha hädavajalikke käike nt poes, apteegis, tööandjaga kokkuleppel ka käia tööl, kuid vältida tuleb mittevajalikke kontakte. Tavaellu võib naasta alles peale mõlema testi negatiivse vastuse saamist. Täpsem info leiate SIIT.

saada päring

liitu uudiskirjaga

KONTAKTID

KASULIK TEADA

KOOSTÖÖPARTNERID